Stil ve kalitenin markası olan Çanakkale Dizayn Mobilya, 1990 yılından bu zamana mobilya sektöründe uzmanlaşmış ve sektöre yön veren, ürün çeşitliliği, farklı tasarımları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da geniş bir mağazacılık ağı oluşturan ve kendi üretimini yapan Çanakkale Dizayn Mobilya; geçmiş tecrübesi ile dinamik ve profesyonel bir yapıya sahip olup, bu sayede enerjilerini ve güçlerini yaşamlarında kaliteyi amaç edinmiş olan müşterilerine adamıştır.

Yüzde yüz Türk sermayesiyle, tamamı Türkiye’de kendi tasarımlarıyla retilmektedir. Yıldır kendini reformlara adayan Çanakkale Dizayn Mobilya, müşterilerinin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımlarıyla yansıtan politikalar izlemiştir. Tasarımlarının yanında, araştırma ve inovasyon alanlarında da büyük yatırımlara imza atmıştır. Çanakkale Dizayn Mobilya başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır. Büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.

Çanakkale Dizayn Mobilya, ihracatta da mobilya sektörünün önemli firmalarındandır. İhracata devam ederken, her türlü güçlü ve büyük projeye
imzasını atmaktadır.